dr n.med. Agnieszka Mazurkiewicz

PSYCHOLOŻKA, PSYCHOTERAPEUTKA

Jestem psycholożką i psychoterapeutką. Tytuł magistra uzyskałam na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim natomiast tytuł doktora nauk medycznych na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. Ukończyłam 4-letnie całościowe szkolenie z psychoterapii w Profesjonalnej Szkole Psychoterapii przy Instytucie Psychologii Zdrowia w Warszawie. Na co dzień prowadzę psychoterapię indywidualną, grupową i par w swoim gabinecie.

Założyłam Wytwórnię Wiedzy bo będąc studentką V-ego roku, przerażona brakiem praktycznych umiejętności sama szukałam takiego miejsca.
Zaprosiłam do współpracy znajomych i przyjaciół- specjalistów z różnych dziedzin, którzy mają wiedzę a przede wszystkim na co dzień spotykają się z pacjentami w swoich gabinetach. Chcę dać Wam możliwość czerpania z ich doświadczenia. Kładziemy nacisk na praktykę i pracę warsztatową, tak, aby każdy z Was wchodząc w życie zawodowe czuł się pewnie.

Od 2014 do 2022 roku byłam związana z Gabinetem Terpa. Byłam współautorką i wykonawcą projektu społecznego „Żyj bez stresu, żyj bez bólu- akademicki projekt uniwersytecki”. Koordynowałam projekt leczenia otyłości. Jednak Gabinety Terpa to dla mnie najczęściej praca z parami zmagającymi się z bólem podczas stosunku. Pracę te kontynuuję spotykając się z parami i kobietami w gabinecie prywatnym.

W latach 2013-2018 pracowałam na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie, następnie w latach 2021-23 wykładałam na 2 prywatnych uczelniach wyższych – warszawskiej i lubelskiej oraz ponownie na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. Był to dla mnie okres intensywnego rozwoju naukowego. Między uczestnictwem w jednej konferencji, a pracą nad kolejnym artykułem prowadziłam zajęcia z psychologii dla studentów medycyny, psychologii, pielęgniarstwa, farmacji i zdrowia publicznego. To wtedy poczułam, że ćwiczenia i zajęcia praktyczne są tym, co daje mi wiele satysfakcji. Potrzeba wykładania jest we mnie ciągle żywa. Wytwórnię Wiedzy zakładam więc także dla siebie 🙂

„Interwencja kryzysowa”
„Wsparcie psychologiczne ofiary przestępstwa seksualnego”
„Utrata i żałoba w rodzinie”
„Psychoonkologia w praktyce I i II stopień”
„Komunikacja w związku”
„Depresja wśród dzieci i młodzieży”
„Jak oswoić lęk dziecka”
„Wzmacnianie poczucia własnej wartości u dziecka”
„Trening relaksacyjny”
„Trening autogenny J.H. Schultza”
„Szkolenie EEG biofeedback I i II stopień”
„Przezczaszkowa stymulacja stałoprądowa (tDCS)”
„Elementy komunikacji z osobami z uszkodzonym narządem słuchu”
„Praktyczne umiejętności posługiwania się metodą Rorschacha i Testem Rysunku Projekcyjnego”
„Kontakt z osobą chorą psychicznie”
„Prowadzenie zajęć grupowych dla osób chorych psychicznie”

W Wytwórni Wiedzy prowadzę

Konsultacje psychologiczne
200zł/60min

Szkolenia dla studentów
i specjalistów
od 350zł

Psychoterapię
150zł/50min

Terapię par
200zł/60min
lub
250zł/90min

Terapię grupową
od 600zł/miesiąc

Spotkania online
150zł/50min

mgr Ewa Pożarowszczyk

PSYCHOLOG, TRENERKA

Jestem z wykształcenia psychologiem, absolwentką Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II. Przez cały okres studiów byłam wolontariuszką w projekcie Akademia Przyszłości, Stowarzyszenia Wiosna. Już tam złapałam bakcyla do tego, czym zajmuję się teraz. Przeszłam wiele szczebli rozwoju, począwszy od wolontariusza – pracy z dzieckiem, przez Lidera zespołu, Trenera, Rekrutera i Koordynatora ds. Rekrutacji. Przez kilka lat zawodowo zajmowałam się organizacją szkoleń. Ukończyłam Szkołę Trenerów zorganizowaną przez Centrum Rozwoju i Kompetencji Progress Ewy Kalińskiej-Grądziel. Otrzymałam zaświadczenie i rekomendację pozwalające mi samodzielnie przygotowywać i prowadzić szkolenia oraz warsztaty umiejętności psychospołecznych. 

I tak od dobrych kilku lat zajmuję się tworzeniem szkoleń dla wszystkich grup wiekowych.  Najlepiej czuje się w tematyce: samooceny, wystąpień publicznych, motywacji, radzenia sobie ze stresem, komunikacji i zarządzania czasem. Obecnie łączę funkcję kierownika zespołu ds. komunikacji społecznej i rzecznika prasowego, co pozwala testować mi samą siebie w różnych sytuacjach, wykorzystując techniki, które prezentuje na spotkaniach. Bardzo fascynuje mnie praca z grupą i możliwość obserwowania, jak Uczestnicy rozwijają się i odkrywają swój potencjał. Od zawsze ważny był dla mnie drugi człowiek i jego rozwój.

„Warsztaty medialno-kryzysowe dla osób pełniących funkcję rzecznika”
„Kreatywne myślenie”
„Indywidualne Wzorce Myślenia”
„Prowadzenie treningu kompetencji miękkich”
„Twarzą w twarz, czyli asertywna komunikacja”
„Komunikacja w grupie. Podstawy pracy z dziećmi i młodzieżą”
„Kuźnia Liderów – zajęcia: coaching kariery, budowanie zespołu, autoprezentacja, efektywna komunikacja, automotywacja”
„Praktyczne umiejętności posługiwania się metodą Rorschacha i Testem Rysunku Projekcyjnego”

W Wytwórni Wiedzy prowadzę

Szkolenia dla studentów
i specjalistów
od 270zł

Warsztaty rozwojowe
270zł

mgr Bartosz Janiszewski

PSYCHOLOG, DIETETYK

Od 2016 roku prowadzę gabinet psychologiczno – dietetyczny i zmieniam moim klientom nie tylko nawyki, ale często także życie. Z początku większość osób bardzo sceptycznie podchodziła do tematu psychologii w diecie i chciała rozwiązań na już. Nie miałem odwagi żeby się sprzeciwić i wykonywałem moją pracę najlepiej jak potrafię, ale jako dietetyk.
Dokładnie wiem z jakimi przeciwnościami musi się zmagać osoba borykająca się z problemem otyłości. Sam przez kilka lat zastanawiałem się jak schudąć, a w przypadku dostępnych na wyciągnięcie ręki gotowych diet w Internecie byłem ekspertem. Po wielu latach nadmiernej potliwości, zmęczenia i ogromnej ilości kompleksów podjąłem najważniejszy krok w moim życiu.

Wiedziałem, że dieta oraz ruch jest tylko pewnym elementem całej układanki. Zrozumiałem, że to właśnie podejście kompleksowe jest kluczem do sukcesu. Podejście kompleksowe w tym wypadku to przede wszystkim uwzględnienie zasobów psychoenergetycznych każdego człowieka, to praca nad mocnymi stronami oraz wyzbycie się blokujących zakazów oraz nakazów. Nieustanna dawka motywacji za pomocą dialogu motywacyjnego, praca nad samoakceptacją i wprowadzanie nowych nawyków w życie.

Moje prace – ebook „Mentalna klucha” Bartosz Janiszewski

W Wytwórni Wiedzy prowadzę

Szkolenia dla studentów
i specjalistów
od 270zł

mgr Paweł Pryciuk

PSYCHOLOG, PSYCHOTERAPEUTA

Jestem mężem i ojcem. Jeszcze zanim zacząłem pełnić te role – studiowałem i podczas tego czasu przekonałem się że moją pasją jest rozmawianie z ludźmi i obserwowanie ich w istotnych dla nich momentach. Bycie świadkiem w sytuacjach gdy mierzą się ze swoimi możliwościami ma w sobie wyjątkowość, a dla mnie osobiście dużą wartość. Szczęśliwie się składa, że jestem psychologiem i mogę się zajmować tym w czasie pracy. Lubię swój zawód.

Na co dzień pracuje terapeutycznie z rodzinami, parami, dorosłymi i młodzieżą, korzystając przy tym z wiedzy i doświadczeń zdobytych podczas szkoleń z udzielania pomocy osobom doświadczającym kryzysów i traum, terapii systemowej oraz podejścia skoncentrowanego na rozwiązaniach.

Pomocy psychologicznej udzielam w ramach pracy w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej, Poradni dla dzieci i młodzieży I poziomu referencyjnego oraz Centrum Psychiatrii Spectrum. Prowadzę szkolenia m.in. z zakresu kryzysów psychicznych i depresji, dla rodziców, pracowników branży oświaty i pomocy społecznej.

Krakowska Fundacja Rozwoju Psychoterapii – Kurs Psychoterapii 2022-2025
Centrum PSR, Tomasz Świtek, Tomaszów Lubelski – Kurs Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (zaawansowany) 2021
Centrum PSR, Tomasz Świtek, Tomaszów Lubelski – Kurs Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (podstawowy) 2018
Maria Dekert, Tomaszów Lubelski – Praca z osobami doświadczającymi przemocy 2017
Krakowska Fundacja Rozwoju Psychoterapii, Kraków/Lublin – Systemowe rozumienie rodziny: podejście systemowe w terapii rodzin. 2015-2018

W Wytwórni Wiedzy prowadzę

Szkolenia dla studentów
i specjalistów
od 270zł

mgr Maciej Kobyłka

Jestem absolwentem psychologii na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej. Ukończyłem całościowe szkolenie z psychoterapii w Profesjonalnej Szkole Psychoterapii przy Instytucie Psychologii Zdrowia PTP w Warszawie. Od 2016 roku współtworzę Centrum Pomocy Psychologicznej w Krośnie, gdzie zajmuję się diagnozą oraz psychoterapią młodzieży i dorosłych. 

W ramach szkoleń specjalizacyjnych edukuję personel medyczny w zakresie komunikacji interpersonalnej. Prowadzę prywatną praktykę psychoterapeutyczną w Lublinie.

Studium pedagogiczne

„Proces grupowy w pracy trenera”

W Wytwórni Wiedzy prowadzę

Szkolenia dla studentów
i specjalistów
od 270zł

mgr Paula Hałas Vel Łagoda

PSYCHOLOŻKA

Jestem psychologiem. Tytuł magistra zdobyłam w 2013 roku na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Uprawnienia do diagnozy i terapii neuropsychologicznej- podczas nauki na Uniwersytecie Marii Curie- Skłodowskiej w Lublinie. W 2023 roku zostałam certyfikowaną terapeutką środowiskową dzieci i młodzieży. Obecnie jestem w trakcie studiów z psychotraumatologii, a w październiku rozpoczynam całościowe szkolenie z psychoterapii w nurcie poznawczo-behawioralnym.

Pracuję z dziećmi z trudnościami wychowawczymi, z młodzieżą doświadczającą wykluczenia oraz z trudnościami adaptacyjnymi, z dorosłymi po uszkodzeniach mózgu, z chorobą Alzheimera, z depresją, z zaburzeniami lękowymi, z chorobą afektywną dwubiegunową.

Pracuję w trzech trybach- stacjonarnie, online i środowiskowo- w domu pacjenta.

Swoją pracę poddaję stałej superwizji indywidualnej oraz grupowej.

W Wytwórni Wiedzy prowadzę

Konsultacje psychologiczne
150zł/60min

Szkolenia dla studentów
i specjalistów
od 270zł

Psychoterapię
130zł/50min

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z naszą ofertą